Survivor kim elendi? Survivor All Star 2024 düello oyununu kim kazandı, elenen isim kim oldu? Hakan mı, Yasin mi, Sercan mı, Yaman mı?

Survivor’da kıran kırana canla başla yarışmalar devam ederken düello oyunu ve adaya veda eden isim merak konusu oldu. Yayınlandığı her bölümden itibaren izleyici televizyona kilitleyen Survivor bu sezon da tam gaz devam ediyor. Survivor All Star 2024 kim elendi, adaya kim veda etti? Survivor düello oyununu kazanan isim…

Survivor All Star’da gergin bir eleme atmosferi hakim. Bu haftanın eleme potasında bulunan yarışmacılar arasında Yasin, Yaman, Sercan ve Hakan var. Adada kalabilmek için büyük bir mücadeleye hazırlanıyorlar. Eleme düellosunda rakiplerini geride bırakarak hayatta kalmak için ellerinden geleni yapacaklar. Ancak, düelloyu kaybeden yarışmacı Survivor hayallerine veda edecek.

Eleme gecesi öncesinde, mavi ve kırmızı takımlar arasında nefes kesen bir ödül oyunu mücadelesi yaşanacak. Kazanan takım büyük bir avantaj elde edecek ve adanın koşullarında biraz olsun nefes alabilecek. Ancak her iki takım da kazanmak için sonuna kadar mücadele edecek.

12 Nisan 2024 Cuma akşamı ekrana gelecek olan Survivor’da elenen yarışmacı, izleyicileri şaşırtacak.

Survivor’da ödül oyununun galibi henüz belirsizliğini koruyor. Hangi takımın zafer kazanacağı merakla bekleniyor. Ödül oyununun sonucu açıklandığında, detayları haberimiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Survivor’da eleme gecesi yaklaşıyor ve bir yarışmacı adadan ve hayallerinden ayrılacak. Elenen yarışmacının kim olduğu ise eleme düellosunun sonucuyla belli olacak. Henüz elenen yarışmacının kim olduğu netlik kazanmadı. Adaya veda eden yarışmacının kim olduğunu öğrenmek için haberimizi takip edebilirsiniz.

Yasin

Yaman

Sercan

Hakan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x